Shporta është e zbrazët
Pastrues i xhamave
Pastrues i xhamave
Pastrues i xhamave
Pastrues i xhamave
Pastrues i xhamave

Pastrues i xhamave

14.99 € Zbritje 21%
11.79
Përfshirë TVSH-në
9.99 € pa TVSH

Prezantojmë pastruesin e xhamave Gadget Car! Një pastrues me një dizajn origjinal dhe praktik në formën e një shishe që ju mundëson të pastroni lehtë dritaret e makinave me rezultate të përsosura. Është gjithashtu e mirë për pastrimin e pasqyrave dhe dritareve në shtëpi me lehtësi.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Prezantojmë pastruesin e xhamave Gadget Car! Një pastrues me një dizajn origjinal dhe praktik në formën e një shishe që ju mundëson të pastroni lehtë dritaret e makinave me rezultate të përsosura. Është gjithashtu e mirë për pastrimin e pasqyrave dhe dritareve në shtëpi me lehtësi.

 

  • Bërë nga PP dhe TPR
  • Përafërsisht. Kapaciteti: 300 ml
  • Përfshin 3 pëlhurat mikrofibre
  • Dizajn i lehte dhe i pershtatshem per perdorim
  • Llak i integruar në dorezë
  • Lehtë për t'u përdorur me shumë pak përpjekje
  • Pastron edhe qoshet më të paarritshme
  • I përshtatshëm për makina dhe shtëpi
  • Përafërsisht. Dimensionet: 10 x 28 x 4 cm