Dergesa brenda 24h

UBIQUITI

UNIFI UAP
55.00 €
Përfshirë TVSH-në
50.93 € pa tvsh
UNIFI UAP-AC-LITE
77.70 €
Përfshirë TVSH-në
71.94 € pa tvsh
UNIFI UAP-AC-HD
310.00 €
Përfshirë TVSH-në
287.04 € pa tvsh
UNIFI UAP-IW
63.70 €
Përfshirë TVSH-në
58.98 € pa tvsh
UNIFI Ubiquiti airCube ISP WiFi AP
32.55 €
Përfshirë TVSH-në
30.14 € pa tvsh
UNIFI UAP-AC-LR
110.00 €
Përfshirë TVSH-në
101.85 € pa tvsh
UNIFI UAP-AC-PRO
140.55 €
Përfshirë TVSH-në
130.14 € pa tvsh
MIKROTIK RB931-2ND
17.50 €
Përfshirë TVSH-në
16.20 € pa tvsh
MIKROTIK RBWAPG-5HACT2HND-BE
104.00 €
Përfshirë TVSH-në
96.30 € pa tvsh
MIKROTIK RB941-2nD hAP Lite
22.35 €
Përfshirë TVSH-në
20.69 € pa tvsh
MIKROTIK RB941-2nD-TC
19.50 €
Përfshirë TVSH-në
18.06 € pa tvsh
MIKROTIK RB750r2
37.00 €
Përfshirë TVSH-në
34.26 € pa tvsh
MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD-TC
48.94 €
Përfshirë TVSH-në
45.31 € pa tvsh
MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD
43.50 €
Përfshirë TVSH-në
40.28 € pa tvsh
MIKROTIK RB951Ui-2nD
38.50 €
Përfshirë TVSH-në
35.65 € pa tvsh
MIKROTIK RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE
111.50 €
Përfshirë TVSH-në
103.24 € pa tvsh
MIKROTIK RBSXTSQ5ND
48.00 €
Përfshirë TVSH-në
44.44 € pa tvsh
MIKROTIK RB911G 5HPacD QRT 5 ac
194.35 €
Përfshirë TVSH-në
179.95 € pa tvsh
MIKROTIK RB750UPr2 hEX POE Lite
52.00 €
Përfshirë TVSH-në
48.15 € pa tvsh
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+
430.70 €
Përfshirë TVSH-në
398.79 € pa tvsh
MIKROTIK CCR1016-12S-1S+
645.50 €
Përfshirë TVSH-në
597.69 € pa tvsh
MIKROTIK RB750Gr3
52.50 €
Përfshirë TVSH-në
48.61 € pa tvsh
MIKROTIK CCR1072-1G-8S+
2,665.30 €
Përfshirë TVSH-në
2,467.87 € pa tvsh
MIKROTIK CRS106-1C-5S
60.45 €
Përfshirë TVSH-në
55.97 € pa tvsh
MIKROTIK CRS328-24P-4S+RM
345.70 €
Përfshirë TVSH-në
320.09 € pa tvsh
MIKROTIK CRS125-24G-1S-IN
168.50 €
Përfshirë TVSH-në
156.02 € pa tvsh
MIKROTIK CRS212-1G-10S-1S+IN
189.50 €
Përfshirë TVSH-në
175.46 € pa tvsh
MIKROTIK CRS109-8G-1S-2HnD-IN
130.00 €
Përfshirë TVSH-në
120.37 € pa tvsh
MIKROTIK CRS317-1G-16S+RM
348.30 €
Përfshirë TVSH-në
322.50 € pa tvsh
MIKROTIK S-RJ01
29.80 €
Përfshirë TVSH-në
25.25 € pa tvsh
SFP-10G S+DA001
30.00 €
Përfshirë TVSH-në
25.42 € pa tvsh
SFP-10G S+DA003
40.50 €
Përfshirë TVSH-në
34.32 € pa tvsh
EASYSPLICER MK2
999.00 €
Përfshirë TVSH-në
846.61 € pa tvsh
Buffer Tube Slitter 1.5-3.3 mm
28.65 €
Përfshirë TVSH-në
24.28 € pa tvsh
Buffer Tube Slitter V2 1.5-3.3 mm
31.10 €
Përfshirë TVSH-në
26.36 € pa tvsh
Fiber Optic Stripper Miller 103-S
53.20 €
Përfshirë TVSH-në
45.08 € pa tvsh
Mid-Span Access Tool MSAT 5 Miller
147.40 €
Përfshirë TVSH-në
124.92 € pa tvsh
PHICOMM KE2P
41.42 €
Përfshirë TVSH-në
38.35 € pa tvsh
PHICOMM KE2M
12.50 €
Përfshirë TVSH-në
10.59 € pa tvsh
UPLINK WR1200AC
41.66 €
Përfshirë TVSH-në
35.31 € pa tvsh
HDMI HDMI CABLE 2M
3.00 €
Përfshirë TVSH-në
2.54 € pa tvsh
SFP-1G 1G-BiDi-TX1310/RX1550-3km-SC
14.35 €
Përfshirë TVSH-në
12.16 € pa tvsh
SFP-1G 1G-BiDi-TX1550/RX1310-3km-SC
14.35 €
Përfshirë TVSH-në
12.16 € pa tvsh
SFP-1G 1G-BiDi-TX1310/RX1550-20km-LC
14.35 €
Përfshirë TVSH-në
12.16 € pa tvsh
SFP-1G 1G-BiDi-TX1550/RX1310-20km-SC
18.90 €
Përfshirë TVSH-në
16.02 € pa tvsh
SFP-1G 1G-BiDi-TX1550/RX1490-80km-SC
53.51 €
Përfshirë TVSH-në
45.35 € pa tvsh
SFP-1G 1G-BiDi-TX1490/RX1550-80km-SC
53.51 €
Përfshirë TVSH-në
45.35 € pa tvsh
SFP-1G 1G-BiDi-TX1550/RX1310-20km-LC
18.33 €
Përfshirë TVSH-në
15.54 € pa tvsh
FIBER-OPTIC-CABLE HITCOM-FLAT12F
0.41 €
Përfshirë TVSH-në
0.35 € pa tvsh
FIBER-OPTIC-CABLE HITCOM-FLAT4F
0.27 €
Përfshirë TVSH-në
0.23 € pa tvsh
FIBER-OPTIC-CABLE HITCOM-FLAT2F
0.20 €
Përfshirë TVSH-në
0.17 € pa tvsh
FIBER-OPTIC-CABLE FLAT24F
0.71 €
Përfshirë TVSH-në
0.60 € pa tvsh
FTTX-CLAMP FLAT-FIBER-CLAMP-METALIC
0.55 €
Përfshirë TVSH-në
0.47 € pa tvsh
ADAPTER/MUF SC/UPC
0.26 €
Përfshirë TVSH-në
0.22 € pa tvsh
ADAPTER/MUF SC/APC
0.26 €
Përfshirë TVSH-në
0.22 € pa tvsh
FTTX Steel Tube Splitter 1x2 SC/UPC
4.32 €
Përfshirë TVSH-në
3.66 € pa tvsh
FTTX Steel Tube Splitter 1x2 SC/APC
4.44 €
Përfshirë TVSH-në
3.77 € pa tvsh
FTTX Steel Tube Splitter 1x4 SC/UPC
5.27 €
Përfshirë TVSH-në
4.47 € pa tvsh
FTTX Steel Tube Splitter 1x8 SC/UPC
6.79 €
Përfshirë TVSH-në
5.76 € pa tvsh
FTTX Steel Tube Splitter 1x2 without connectors
4.00 €
Përfshirë TVSH-në
3.39 € pa tvsh
FTTX Steel Tube Splitter 1x4 without connectors
4.80 €
Përfshirë TVSH-në
4.06 € pa tvsh
FTTX Steel Tube Splitter 1x8 without connectors
6.39 €
Përfshirë TVSH-në
5.42 € pa tvsh
Patch Cord SC/UPC - LC/UPC 2M
1.28 €
Përfshirë TVSH-në
1.09 € pa tvsh
Patch Cord LC/UPC - LC/UPC 2M
1.38 €
Përfshirë TVSH-në
1.17 € pa tvsh
Patch Cord SC/UPC - SC/UPC 1M
1.09 €
Përfshirë TVSH-në
0.92 € pa tvsh
Patch Cord SC/APC - SC/APC 3M
1.28 €
Përfshirë TVSH-në
1.09 € pa tvsh
Patch Cord SC/APC - SC/APC 1M
1.15 €
Përfshirë TVSH-në
0.98 € pa tvsh
Patch Cord SC/APC - SC/UPC 1M
1.14 €
Përfshirë TVSH-në
0.96 € pa tvsh
Patch Cord SC/APC - SC/UPC 2M
1.20 €
Përfshirë TVSH-në
1.02 € pa tvsh
Pigtail SC/UPC 1M
0.53 €
Përfshirë TVSH-në
0.45 € pa tvsh
Pigtail SC/APC 1M
0.56 €
Përfshirë TVSH-në
0.48 € pa tvsh
Pigtail LC/UPC 1M
0.53 €
Përfshirë TVSH-në
0.45 € pa tvsh
Pigtail 12 Fiber SC/UPC 1M
6.41 €
Përfshirë TVSH-në
5.43 € pa tvsh
FTP AMIKO CAT5e
39.33 €
Përfshirë TVSH-në
33.33 € pa tvsh
RG6 AMIKO RG6W100CCS40DS - White
11.30 €
Përfshirë TVSH-në
9.58 € pa tvsh
FTP AMIKO CAT5e Bare Copper + Messenger
135.30 €
Përfshirë TVSH-në
114.66 € pa tvsh
FTP AMIKO FTP CAT5e Outdoor
44.60 €
Përfshirë TVSH-në
37.80 € pa tvsh
Wallmaster 14-37 FIX
3.60 €
Përfshirë TVSH-në
3.05 € pa tvsh
Wallmaster 23-55 FIX
7.20 €
Përfshirë TVSH-në
6.11 € pa tvsh
Wallmaster 23-55 TILT
8.57 €
Përfshirë TVSH-në
7.26 € pa tvsh
Wallmaster 32-64 FIX
8.57 €
Përfshirë TVSH-në
7.26 € pa tvsh
Wallmaster 32-64 TILT
11.68 €
Përfshirë TVSH-në
9.90 € pa tvsh

ZIGBERG

Smart Home Gateway
43.10 €
Përfshirë TVSH-në
36.53 € pa tvsh
Smart Home Door Sensor
29.60 €
Përfshirë TVSH-në
25.08 € pa tvsh
Smart Home PIR Motion Sensor
35.50 €
Përfshirë TVSH-në
30.08 € pa tvsh
Smart Home T&H Sensor
30.50 €
Përfshirë TVSH-në
25.85 € pa tvsh
Smart Home Water Leakage Sensor
31.50 €
Përfshirë TVSH-në
26.69 € pa tvsh
Smart Home Zigbee Smart Switch 1 Dev
39.45 €
Përfshirë TVSH-në
33.43 € pa tvsh
Smart Home Zigbee Smart Switch 2 Dev
43.41 €
Përfshirë TVSH-në
36.78 € pa tvsh
Smart Home Zigbee Smart Plug
37.50 €
Përfshirë TVSH-në
31.78 € pa tvsh
Smart Home Zigbee RGBW Light Bulb
35.50 €
Përfshirë TVSH-në
30.08 € pa tvsh
Smart Home Zigbee Smart Switch for 3 dev
47.35 €
Përfshirë TVSH-në
40.13 € pa tvsh
Smart Home IPCAM C100
17.50 €
Përfshirë TVSH-në
14.83 € pa tvsh

CORNING

CORNING A-DQ(ZN)2Y 18X12E9/125
2.33 €
Përfshirë TVSH-në
1.97 € pa tvsh
CORNING A-DQ(ZN)2Y 6X12 E9U LT1.7
1.10 €
Përfshirë TVSH-në
0.93 € pa tvsh
CORNING A-DQ(ZN) 5X12 E9U LT2.0
0.90 €
Përfshirë TVSH-në
0.76 € pa tvsh
CORNING A-DQ(ZN)2Y 12x12 E9U LT1.4 FAB
1.50 €
Përfshirë TVSH-në
1.27 € pa tvsh
CORNING A-DQ(ZN)2Y 12x12E9LL LT1.4
1.50 €
Përfshirë TVSH-në
1.27 € pa tvsh
CORNING A-DQ(ZN)2Y 12x12E9U LT1.4 BL
1.50 €
Përfshirë TVSH-në
1.27 € pa tvsh
CORNING A-DQ(ZN)2Y 12x12E9U LT1.4 FAB BL
1.50 €
Përfshirë TVSH-në
1.27 € pa tvsh
CORNING A-DQ(ZN)2Y 6x12E9/125
1.10 €
Përfshirë TVSH-në
0.93 € pa tvsh