Shporta është e zbrazët
-41%

3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine
29.50 € 49.90 €
Përfshirë TVSH-në
25.00 € pa TVSH
-42%

Blender Titanium Two 350W
39.55 € 67.82 €
Përfshirë TVSH-në
33.52 € pa TVSH
-21%

Set Skare Profesionale ( 11 pjesësh )
51.20 € 65.00 €
Përfshirë TVSH-në
43.39 € pa TVSH
-39%

Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)
36.50 € 59.50 €
Përfshirë TVSH-në
30.93 € pa TVSH