Shporta është e zbrazët
Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)
Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)
Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)
Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)
Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)
Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)
Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)

Blender One Touch Me libër të recetave 250W (HIRI)

109.50 € Zbritje 36%
69.95
Përfshirë TVSH-në
59.28 € pa TVSH

Ky është një blender praktik me cilësi të mirë qe do të ju ndimoje të bëni salce, smoothies, pure, lengjë të shëndetshme dhe të natyrshme, etj. Dhe asnjë buton! Ju thjesht duhet të shtypni poshtë në krye dhe ta aktivizoni atë.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia
 • E bere nga ABS, PP, dhe celik te pandryshkshem
 • Dizajn modern dhe praktik
 • I rehatshem dhe I lehte per t’u perdorur dhe per pastrim
 • Aksesoret e pershtatshem per ta pastruar ne pjatalarse ( dhe per mikrovale nese vrimat jane te mbyllura )
 • Fuqia: 250W
 • Tensioni: 230 V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Kabollja e energjise : perafersisht 150cm
 • Pjeset :
 1. Baze me motor te fuqishem ( rreth 11x x 16.5cm )
 2. Ene prej 500ml (rreth 8.5 x 15cm)
 3. Ene prej 300ml (rreth 8.5 x 10cm)
 4. Tigan me kapak dhe doreze ( rreth 17 x 21 x 12.5 cm)
 5. Shpuese e ushqimit dhe heqja e lengjeve
 6. 4 gota me doreze , 500ml secila ( rreth 8.5 x 13.5 x 12cm )
 7. 4 kuti te nderrueshme te vidave per gota
 8. 1 Kapak me vrima te medha per te shtuar perberes te medhenje
 9. 1 Kapak me vrima te vogla per te shtuar perberes te vegjel
 10. 2 kapak per mbyllje hermetike 
 11. Perfshine nje liber te recetapeve   me me shume se 50 receta.
 12.  ( Kater majat e vidhave mund te perdoren per 4 gota dhe 2 ene )
   

Produkte të ngjashme