Shporta është e zbrazët
Shtrydhëse lëngjesh elektrike Cecotec Inox
Shtrydhëse lëngjesh elektrike Cecotec Inox
Shtrydhëse lëngjesh elektrike Cecotec Inox
Shtrydhëse lëngjesh elektrike Cecotec Inox

Shtrydhëse lëngjesh elektrike Cecotec Inox

25.45
Përfshirë TVSH-në
21.57 € pa TVSH

Shijoni nje lëng të shijshëm në mëngjes dhe bëhuni gati ta filloni ditën! Me të mahnitshmen  Cecotec Inox 4069 ju mund të shijoni lëngun e freskët të shtrydhur lehtë dhe shpejt!


Disponueshmëria I padisponueshëm

Shijoni nje lëng të shijshëm në mëngjes dhe bëhuni gati ta filloni ditën! Me të mahnitshmen  Cecotec Inox 4069 ju mund të shijoni lëngun e freskët të shtrydhur lehtë dhe shpejt!

 

 • Fillon automatikisht duke shtypur poshtë në kon
 • BPA free
 • Filtër çeliku inoks
 • 2 kone të ndashëme për të shtrydhur fruta me madhësi të ndryshme
 • Sistemi i rrotullimit me motor me dy drejtime jep deri në 50% më shumë lëng frutash
 • Sistemi jo-pikim
 • Hapësira për kabllon e energjisë në bazën
 • Përfshin një mbulesë pluhuri
 • Këmbë të ndashëm
 • Lehtë për t'u pastruar
 • Mund të lahet në Pjatalarëse
 • Kapaciteti: 1 l.
 • Fuqia: 40 W
 • Tensioni: 230 V
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Përafërsisht. Dimensionet: 16 x 21 x 17.5 cm