Shporta është e zbrazët
3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine
3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine
3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine
3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine
3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine

3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine

49.90 € Zbritje 41%
29.50
Përfshirë TVSH-në
25.00 € pa TVSH

3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine ideale për aventurat tuaj në fshat ose kur shkoni në plazh!


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

3-në-1 Sit Cool | Karrige e palosshme, qese termike dhe çantë shpine ideale për aventurat tuaj në fshat ose kur shkoni në plazh! Karrigia ka një strukturë metalike dhe mund të paloset.(40 cm të lartë). Thesi  termik-frigorifer ju lejon të mbani kanaqet tuaja të ftohta për orë të tëra. 3-in-1 Sit Cool ka hapësirë të mjaftueshme për 18 kuti pije ose disa shishe 1.5L / 2L. Përveç kësaj, çantë shpine përmban dy xhepa shtesë, të cilat janë perfekte për mbajtjen e kartelave dhe parave tuaja ose disa pajisjeve, siç është telefoni juaj celular, tabletë apo edhe revista të vogla. Mbajtja e 3-in-1 Sit Cool është shumë e lehtë dhe ka dy rrip  për ta mbajtur atë në shpinë dhe një dorezë të vogël nëse preferoni ta merrni me vetëm një dorë. Max. pesha e mbështetur: përafër. 100 kg.