Shporta është e zbrazët
Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)
Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)
Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)
Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)
Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)
Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)

Set aksesorësh për skarë (18 Pjesë)

59.50 € Zbritje 39%
36.50
Përfshirë TVSH-në
30.93 € pa TVSH

Tani mund të përgatitni skarën më të mirë si një profesionist me setin e ri Barbecue Accessory (18 copë)! Një set  i plotë dhe praktik me gjithçka që ju nevojitet për të shijuar skarë fantastike me familjen.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Tani mund të përgatitni skarën më të mirë si një profesionist me setin e ri Barbecue Accessory (18 copë)! Një set  i plotë dhe praktik me gjithçka që ju nevojitet për të shijuar skarë fantastike me familjen.

 • Enë çeliku inox me doreza druri
 •  PE (dimensione përafërsisht: 40 x 27 x 6 cm)

përfshin:

 • shpatull
 • pirun
 • mashë
 • thikë
 • Furçë për pjekje
 • 4 mbajtese të gjata
 • 8 mini mbajtese
 • 1 furçë
 • Përafërsisht. Gjatësia e enëve: 36 cm

Produkte të ngjashme