Shporta është e zbrazët
Set Skare Profesionale ( 11 pjesësh )
Set Skare Profesionale ( 11 pjesësh )
Set Skare Profesionale ( 11 pjesësh )
Set Skare Profesionale ( 11 pjesësh )
Set Skare Profesionale ( 11 pjesësh )

Set Skare Profesionale ( 11 pjesësh )

65.00 € Zbritje 21%
51.20
Përfshirë TVSH-në
43.39 € pa TVSH

Përgatitni skarën më të mirë me rehati dhe siguri të plotë, falë Setit të ri Profesional për skarë(11 copë)! Një set i kompletuar dhe praktik me gjithçka që ju nevojitet për të përgatitur skaren tuaj.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Përgatitni skarën më të mirë me rehati dhe siguri të plotë, falë Setit të ri Profesional për skarë(11 copë)! Një set i kompletuar dhe praktik me gjithçka që ju nevojitet për të përgatitur skaren tuaj.

 • Enë prej çeliku të pandryshkshëm me dorezë TPR të papërshkueshme dhe rezistente ndaj nxehtësisë (matjet e përafërta: 38 cm)
 • I përshtatshëm për pjatalarëse
 • përfshin:
 • set  prej alumini, brenda të cilit është e veshur me pëlhurë (rreth 45 x 22 x 8 cm)
 • Shpatull me shishe-hapese dhe të dhëmbëzuar në njërën anë për të kontrolluar nëse ushqimi është bërë
 • pirun
 • thikë
 • mashë
 • furçë
 • 4 mbajtëse
 • Furçë pastrimi

Produkte të ngjashme