Shporta është e zbrazët
Pastrues i Mikrovalës
Pastrues i Mikrovalës
Pastrues i Mikrovalës
Pastrues i Mikrovalës

Pastrues i Mikrovalës

14.95 € Zbritje 52%
7.20
Përfshirë TVSH-në
6.10 € pa TVSH

Kurseni kohë dhe përpjekje kur pastroni mikrovalën tuaj me pastruesin e ri të mikrovalës Home Houseware, një artikull i domosdoshëm për kuzhinën tuaj! Ky pastrues praktik për mikrovalë është ideal për pastrim të shpejtë, të lehtë dhe efektiv. Thjesht shtoni ujë dhe uthull dhe futni në mikrovalën tuaj për 5 deri 8 minuta në fuqinë maksimale.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Kurseni kohë dhe përpjekje kur pastroni mikrovalën tuaj me pastruesin e ri të mikrovalës Home Houseware, një artikull i domosdoshëm për kuzhinën tuaj! Ky pastrues praktik për mikrovalë është ideal për pastrim të shpejtë, të lehtë dhe efektiv. Thjesht shtoni ujë dhe uthull dhe futni në mikrovalën tuaj për 5 deri 8 minuta në fuqinë maksimale.

  • Prodhuar nga PP
  • Dizajn kreativ dhe zbavitës
  • Punon me ujë (60 ml përafërsisht) dhe uthull (60 ml përafërsisht)
  • Treguesi për nivelet e ujit dhe uthullit
  • Pastrohet në pjatalarëse
  • Përafërsisht. matjet: 11 x 13 x 8 cm

Produkte të ngjashme