Shporta është e zbrazët
 Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave
 Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave
 Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave
 Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave
 Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave

 Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave

17.90 € Zbritje 30%
12.50
Përfshirë TVSH-në
10.59 € pa TVSH

Nëse doni të krijoni garniturat më origjinale dhe më të shijshme, merrni  Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave! Një "duhet të ketë'' për kuzhinat më inovative dhe zbavitëse! Falë madhësisë së saj të vogël ju mund ta ruani lehtë në kuzhinë tuaj.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Nëse doni të krijoni garniturat më origjinale dhe më të shijshme, merrni  Kitchen Foodies FoodTube  me librin e recetave! Një "duhet të ketë'' për kuzhinat më inovative dhe zbavitëse! Falë madhësisë së saj të vogël ju mund ta ruani lehtë në kuzhinë tuaj.

Bërë nga ABS (pa BPA)
tehe çeliku inox
3 prerëse të ngjajshme 
Enë për ushqim
2 lloje të prerjës: fjongo dhe formë te spaghetti
Ideale për verëra, karrota, panxhar, turnipë, tranguj, etj.
Lehtë për t'u përdorur dhe pastruar
Pastrohet në pjatalarëse
Diametri x lartësi përafërsisht: 8 x 16 cm

Produkte të ngjashme