Shporta është e zbrazët
Krijues i Krepave Cecotec 1200W
Krijues i Krepave Cecotec 1200W
Krijues i Krepave Cecotec 1200W
Krijues i Krepave Cecotec 1200W
Krijues i Krepave Cecotec 1200W
Krijues i Krepave Cecotec 1200W
Krijues i Krepave Cecotec 1200W

Krijues i Krepave Cecotec 1200W

62.87 € Zbritje 30%
44.00
Përfshirë TVSH-në
37.29 € pa TVSH

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje shtëpiake me çmime më të mira, mos humbisni Cekotec krijuesin e krepave dhe një përzgjedhje të gjerë të aparateve të vogla shtëpiake!


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje shtëpiake me çmime më të mira, mos humbisni Cekotec krijuesin e krepave dhe një përzgjedhje të gjerë të aparateve të vogla shtëpiake!

 • Ky krijues elektrik 2-në-1 kripe ka një pllakë të kthyeshme që ju jep zgjedhjen për të bërë një krep të madh ose katër të vogla.
 • Ngjyrë:
 •      e bardhë
 •       gri
 • fuqia:
 •      1200 W
 •      Intensiteti i rregullueshëm
 • Treguesi i dritës: LED
 • Kyç On / Off
 • Mbrojtja nga mbinxehja
 • Jo-ngjit: RockStone
 • Përafërsisht. Diametri: Ø 30,5 cm
 • Përfshin: Aksesore

Produkte të ngjashme