Shporta është e zbrazët
Wallmaster 32-64 TILT

Wallmaster 32-64 TILT

15.70 € Zbritje 15%
13.35
Përfshirë TVSH-në
11.31 € pa TVSH

Mbajtës për TV dhe montim në mur 32`` deri 64`` me TILT mekanizëm


Disponueshmëria Në Stok
Sasia
Për televizione me madhësi 32" - 64"
0-15 gradë TILT
Ngarkesa maksimale: 55Kg
Përkrahje për VESA 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400m 600x400
Seti për montim i përfshirë
Distanca e murit: 24mm