Shporta është e zbrazët
Kuti dreke elektrike
Kuti dreke elektrike
Kuti dreke elektrike
Kuti dreke elektrike

Kuti dreke elektrike

35.00 € Zbritje 56%
15.50
Përfshirë TVSH-në
13.14 € pa TVSH

Ne ju sjellim të dobishëm dhe praktiken Gadget Tech kuti dreke  elektrike! Një kuti dreke që është e përkryer për ngrohjen e ushqimit ose mbajtjen e saj të nxehtë pa nevojën për mikrovalë. Është ideale për të marrë ushqim për të punuar pasi që ngroh lehtë. Është shumë e thjeshtë për t'u përdorur, vetëm futni kablon e kutisë e drekës në prizë dhe për pak minuta mund të shijoni një vakt të ngrohtë.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Ne ju sjellim të dobishëm dhe praktiken Gadget Tech kuti dreke  elektrike! Një kuti dreke që është e përkryer për ngrohjen e ushqimit ose mbajtjen e saj të nxehtë pa nevojën për mikrovalë. Është ideale për të marrë ushqimin në punë pasi që ngroh lehtë. Është shumë e thjeshtë për t'u përdorur, vetëm futni kablon e kutisë së drekës në prizë dhe për pak minuta mund të shijoni një vakt të ngrohtë.

 

 • Bërë nga PP (pa BPA)
 • Konsumi i ulët i energjisë
 • Përafërsisht. Kapaciteti: 1.05 L
 • Dizajni modern dhe funksional
 • E lehtë në masë dhe e lehtë për t'u përdorur, pastruar dhe mbartur
 • Kapak me katër mbajtëse
 • Dhomëz për enë (përfshin lugë plastike)
 • 2 ndarje të brendshme të pavarura me enë të lëvizshme
 • Gjithashtu mund të përdoret si një kuti konvencionale për drekë për ushqim të ftohtë ose të freskët
 • Sistemi i ngrohjes me infra të kuqe
 • Fuqia: 40 W
 • Tensioni: 220 V
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Përafërsisht. dimensione: 23 x 10,5 x 16,5 cm
 • Përfshin kabllon e lëvizshme për të kyçur në rrjet (afërsisht 75 cm)