Shporta është e zbrazët
Ha & Luaj Tabak Rezistues nga uji
Ha & Luaj Tabak Rezistues nga uji
Ha & Luaj Tabak Rezistues nga uji
Ha & Luaj Tabak Rezistues nga uji
Ha & Luaj Tabak Rezistues nga uji

Ha & Luaj Tabak Rezistues nga uji

29.50 € Zbritje 32%
19.95
Përfshirë TVSH-në
16.91 € pa TVSH

Udhëtimi me fëmijët do të jetë më i lehtë me Gadget Kids Eat & Play tabak rezitues nga uji! Ky tabak origjinal dhe i dobishëm është i përkryer për fëmijët që ta përdorin për të ngrënë dhe për të luajtur kur udhëtojnë.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia

Udhëtimi me fëmijët do të jetë më i lehtë me Gadget Kids Eat & Play tabak rezitues nga uji! Ky tabak origjinal dhe i dobishëm është i përkryer për fëmijët që ta përdorin për të ngrënë dhe për të luajtur kur udhëtojnë.

  • E bërë prej najloni
  • Dizajni modern dhe praktik
  • Individual
  • I përshtatshëm për makina
  • 4 xhepa anësorë
  • Rripat të rregullueshëm
  • Përafërsisht. zona e tabaka: 40 x 34 cm