Shporta është e zbrazët
Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )
Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )
Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )
Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )
Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )
Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )
Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )

Brushë për lyerje ( Set 6-pjesë )

35.80 € Zbritje 20%
28.64
Përfshirë TVSH-në
24.27 € pa TVSH

Kurseni kohë dhe përpjekje kur lyeni me mjetet praktike dhe efikase Home Tools anti-pikim (6 copë)! Brushë për lyerje me kapacitet të madh mbulimi. Projektuar në mënyrë specifike për të mos mbetur bojë, gjithashtu shmangin derdhjet dhe pikimin falë ndalueseve tyre të sigurisë.


Disponueshmëria I padisponueshëm

Kurseni kohë dhe përpjekje kur lyeni me mjetet praktike dhe efikase Home Tools anti-pikim (6 copë)! Brushë për lyerje me kapacitet të madh mbulimi. Projektuar në mënyrë specifike për të mos mbetur bojë, gjithashtu shmangin derdhjet dhe pikimin falë ndalueseve tyre të sigurisë.

 

 • Prodhuar nga poliestëra dhe PP
 • Të lehta, të rehatshme dhe të menaxhueshme
 • Lehtë për të pastruar dhe ruajtur
 • Barazojnë shpërndarjen e bojës
 • Përshtatet në çdo sipërfaqe
 • Përfundim perfekt dhe profesional
 • Deri në 25 m2 me çdo mbushje bojë
 • Ndalesa për anti-pikim dhe anti-derdhje 
 • Kurseni kohë dhe përpjekje kur lyeni

Përfshirë:

 • 1 brushë rimbushëse  (diametër përafërt x gjatësia : 9 x 16 cm)
 • 3 shkope pë zgjatje (rreth 71 cm maks.)
 • 1 brushë rimbushëse  për qoshet (diametër përafërt x gjatësia  9 x 7 cm)
 • 1 x 1 liter kovë mbushëse(rreth 17 x 15 x 9 cm)