Shporta është e zbrazët
Wallmaster 23-55 TILT

Wallmaster 23-55 TILT

12.19 € Zbritje 15%
10.37
Përfshirë TVSH-në
8.79 € pa TVSH

Mbajtës për TV dhe montim në mur 23\\\\\\\" deri 55\\\\\\\" me TILT mekanizëm


Disponueshmëria Në Stok
Sasia
Për televizione me madhësi 23" - 55"
0-15 gradë TILT
Ngarkesa maksimale: 45Kg
Përkrahje për VESA 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Seti për montim i përfshirë
Distanca e murit: 24mm

Produkte të ngjashme