Shporta është e zbrazët
Wallmaster 23-55 FIX

Wallmaster 23-55 FIX

8.19 € Zbritje 15%
6.97
Përfshirë TVSH-në
5.91 € pa TVSH

Mbajtës për TV dhe montim në mur 23\\\" deri 55\\\"


Disponueshmëria Në Stok
Sasia
Për televizioni me madhësi 23" - 55"
Ngarkesa maksimale: 45Kg
Përkrahje për VESA 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Seti për montim i përfshirë
Distanca e murit: 23.5mm

Produkte të ngjashme