Shporta është e zbrazët
Wallmaster 14-37 FIX

Wallmaster 14-37 FIX

4.18 € Zbritje 15%
3.56
Përfshirë TVSH-në
3.02 € pa TVSH

Mbajtës për TV dhe montim në mur.


Disponueshmëria Në Stok
Sasia
Për televizioni me madhësi 14" - 37"
Ngarkesa maksimale: 25Kg
Përkrahje për VESA 100x100, 200x100, 200x200
Seti për montim i përfshirë
Distanca e murit: 23.5mm

Produkte të ngjashme