Shporta është e zbrazët
Apple Watch Series 4 (GPS) 40mm Space Gray Aluminum Case with Black Sport Band
Apple Watch Series 4 (GPS) 40mm Space Gray Aluminum Case with Black Sport Band
Apple Watch Series 4 (GPS) 40mm Space Gray Aluminum Case with Black Sport Band

Apple Watch Series 4 (GPS) 40mm Space Gray Aluminum Case with Black Sport Band

550.00 € Zbritje 12%
485.00
Përfshirë TVSH-në
411.02 € pa TVSH

Apple Watch Series 4. I ridizajnuar dhe riprodhuar rrënjësisht që t’ju ndihmojë të qëndroni aktiv, të shëndetshëm, dhe në lidhje.


Disponueshmëria I padisponueshëm
Koha e liferimit 7-10 ditë
 • Mbështjellës alumini ngjyrë hiri
 • Të integruar GPS, GLONASS, GALILEO, dhe QZSS
 • S4 me 64-BIT procesor dual-core
 • W3 Apple wireless chip
 • Alimetër barometric
 • Kapaciteti 16GB1
 • Sensor optik i zemrës
 • Sensori elektrik i zemrës
 • Përmirësim i përshpejtimit deri në 32 g-forca
 • Gyroskopi i përmirësuar
 • Sensori i dritës së ambientit
 • Ekrani LTPO OLED Retina me Force Touch (1000 thërija)
 • Kurora Digjitale me reagime heptike
 • Zmadhues I zërit
 • Ion-X xham I forcuar
 • Kristal Sapphire dhe mbrapa qeramik
 •  Wi-Fi (802.11b / g / n 2.4GHz)
 • Bluetooth 5.0
 • Bateri litumi-ion të integruar, rimbushet
 • Jetëgjatësi deri në 18 orë të baterisë
 • Rezistent ndaj ujit 50 metra3
 • watchOS 5