Shporta është e zbrazët
Apple MacBook Pro 15.4 i9 2.3/16/512 GB Touchbar RP560X Argjentë
Apple MacBook Pro 15.4 i9 2.3/16/512 GB Touchbar RP560X Argjentë
Apple MacBook Pro 15.4 i9 2.3/16/512 GB Touchbar RP560X Argjentë

Apple MacBook Pro 15.4 i9 2.3/16/512 GB Touchbar RP560X Argjentë

3,439.00 € Zbritje 16%
2,899.00
Përfshirë TVSH-në
2,456.78 € pa TVSH

Ky top produkt vjen me procesorin 8 bërthamësh Intel Core i9, i cili funksionon në frekuencat 2.3 GHz dhe 4.8 GHz në TurboBoost, dhe i pajisur me memorie DDR4 me kapaciteti 16 GB. Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 15.4" Retina me rezolucion 2880 x 1800 piksel. Ka hapsirë edhe për SSD PCIe 512 GB. Ofron poashtu lidhje me Wifi, Bluetooth 5.0, konektorë për Thunderbolt 3 / USB Type-C 3.1 / 3.2 dhe 3.5 mm stereo jack. Është pajisur edhe me tastier me ndriçim të pasëm, kamerë HD dhe senzor të integruar Touch ID. Laptopi vjen me sistemin operativ macOS.


Disponueshmëria I padisponueshëm
Koha e liferimit 7-10 ditë
  • 2.3GHz eight-core 9th-generation Intel Core i9 processor
  • Turbo Boost up to 4.8GHz
  • 16GB 2400MHz DDR4 memory
  • 512GB SSD storage1
  • Radeon Pro 560X with 4GB of GDDR5 memory
  • Retina display with True Tone
  • Four Thunderbolt 3 ports
  • Touch Bar and Touch ID

Ky produkt liferohet nga 7 deri 10 ditë.